Kariéra

INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR – PREDAJCA

Zamestnanec – práca na TPP

Lokalita pôsobenia:
– Bratislava
Náplň práce:
– komunikácia so zákazníkom
– návrhy kuchýň a celých interiérov, spracovanie projektov
– zastrešenie samotnej realizácie návrhu (plánovanie dopravy tovaru k zákazníkovi a plánovanie montáže)
Požiadavky:
– prax v oblasti zamerania práce min. 3 roky
– technické myslenie a schopnosť čítať výkresy a pôdorysy projektov
– flexibilita, slušná a ústretová komunikácia, mobilita, ochota pracovať aj mimo regiónu Bratislavy (služobné cesty)
– vodičský preukaz
Vzdelanie:
– maturita najlepšie v odbore: drevo / nábytok / drevárstvo alebo VŠ interiérový dizajn, dizajn nábytku
Ponúkame:
– prácu v kolektíve rodinnej spoločnosti stabilizovanej na slovenskom trhu
– pracovné miesto s kvalitným technickým zázemím
(PC, služobný telefón, v prípade potreby vycestovania služobné auto k dispozícii)

MONTÁŽNIK

Práca pre spoločnosti, živnostníkov, SZČO

– montážnik nábytku jednotlivec / aj pre montážne skupiny
Montáž nábytku konkrétne:
– kuchynské linky, pracovné dosky, nábytok do obývacích izieb, nábytok do predsiení, šatníky, zabudované skrine, dvere do interiéru
Požiadavky:
– 5 rokov minimálna prax v uvedenom odbore
– Mobilita
– Flexibilita
– Ústretová a slušná komunikácia
– Ochota pracovať aj mimo regiónu a v čase podľa potreby
Vzdelanie:
– ukončené maturitnou skúškou,  najlepšie v odbore nábytok, drevo
Nevyhnutné k práci:
– vlastné auto pre prepravu vlastného náradia, seba a montážnikov
– vlastné montážne náradie
Ponúkame:
– kvalitne ohodnotíme kvalitne vykonanú prácu
– platby za montážnu prácu realizujeme ihneď po odovzdaní diela zákazníkovi
– korektný a dlhotrvajúci vzťah so stabilnou rodinnou spoločnosťou
– podmienky práce sú zmluvne záväzne dohodnuté

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na:
Dušan Urgela
0911 551 272
dusan@urgela.sk